ד״ר יפית בוקסנבאום - שיקום הפה ואסתטיקה דנטלית כירורגיה דנטלית

 

סיימתי את לימודי רפואת השיניים בהצטיינות באוניברסיטה העברית בירושלים, הדסה עין כרם - הפקולטה לרפואת שיניים בשנת 2008. 

 

קיבלתי את הפרס ע"ש ד"ר עמנואל מסלנסקי ז"ל על הצטיינות בשנים הקליניות, פרס הצטיינות ע"ש ד"ר ברוך וד"ר פני קאופמן על עבודת הגמר במחלקה לאנדודונטיה (טיפולי שורש) ותעודת הוקרה על הצטיינות בלימודים מטעם אחוות אלפא אומגה הבינלאומית. 

עסקתי במחקר מטעם המחלקה לאורתודונטיה (יישור שיניים) בהדסה עין כרם ובהדרכת סטודנטים  בבית הספר לרפואת שיניים מטעם המחלקה לטיפולי שורש. 

אני חברה במספר איגודים דנטליים ישראליים ובין לאומיים, משתתפת לעיתים קרובות בקורסים, כנסים והרצאות בארץ ובחו"ל. בנוסף, אני משתתפת בקבוצות דיון בנושאים שונים הקשורים לרפואת השיניים המודרנית. 

 

בשנת 2009 הקמתי את המרפאה לשיניים בגבעתיים.  במסגרת המרפאה אני מעניקה טיפול במגוון תחומי רפואת השיניים תוך שילוב רופאי שיניים מומחים מהשורה הראשונה וטכנאי שיניים אומנים. 

צברתי ניסיון רב בתכנון והוצאה לפועל של תכניות טיפול מורכבות, תוך שימת דגש על איכות ומקצועיות הטיפול, איכות בעלי המקצוע המעורבים בטיפול ואיכות החומרים הדנטליים השונים. אני רואה חשיבות רבה בתוצאה האסתטית של הטיפול השיקומי. 

המרפאה לשיניים בגבעתיים היא בית לטיפולי שיניים בו אני מוצאת לכל מטופל את תוכנית הטיפול המתאימה לו מבחינה רפואית, מבחינה אישית ומבחינה כלכלית. 

 

בשנים האחרונות התמקדתי בלימודי המשך בתחום הכירורגיה הדנטלית. עברתי הכשרות עיוניות ומעשיות הקשורות להתקנת שתלים דנטליים בשיטות מודרניות, ביצוע פרוצדורות של בניית עצם מלאכותית וניתוחי חניכיים מסוגים שונים.

השתתפתי בכנסים בנושאים כירורגים ושמעתי הרצאות רבות בנושא התפתחויות בכירורגיה המודרנית.

התנסיתי בטיפול כירורגי במטופלים במסגרת טיפול שיקומי נרחב.

 עצם היותי הרופאה שמתכננת את הטיפול ומוציאה אותו לפועל מאפשרת לי לבצע כירורגיה בפרספקטיבה שיקומית, עובדה משמעותית לתוצאה אופטימלית.

 

במסגרת עבודתי אני פוגשת מטופלים רבים החוששים מטיפול שיניים ובשל כך נמנעים מטיפול שיניים במשך תקופות ארוכות. אני מאמינה כי בתנאים המתאימים, עם הבנה וסבלנות ניתן לסלול את הדרך המתאימה לטיפול לכל אדם. לאחרונה, סיימתי הכשרה לטיפול שיניים תחת היפנוזה, כלי טיפולי עוצמתי המאפשר טיפולי שיניים גם במקרי חרדה קשה מטיפול שיניים. 

קורסים, כנסים והשתלמויות

לתיאום טיפול